Çocuklar AÇEM Bahar Şenliği’nde Eğlendi

Pendik Belediyesinin düzenlediği AÇEM (Aile Çocuk Eğitim Merkezi) Bahar Şenliği ile yüzlerce AÇEM’li çocuk oyunlar, gösteriler ve yarışmalarla dolu bir gün geçirdi. Şenliğe katılan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin çocuklarla bir araya geldi. Aileler, AÇEM’lerdeki hizmetler ve etkinlikler için Başkan Ahmet Cin’e teşekkürlerini iletti.

Pendik Belediyesinin düzenlediği AÇEM (Aile Çocuk Eğitim Merkezi) Bahar Şenliği’nde AÇEM’li yüzlerce çocuk eğlenceli vakit geçirdi. İlçe genelindeki AÇEM’lerde okul öncesi eğitimi alan 4-6 yaş arası 930 çocuk ve aileleri AÇEM Bahar Şenliği’ne katılarak oyunlar ve yarışmalarla dolu bir gün yaşadı. Şenliğe katılan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, çocuklarla bir araya geldi.

Çocuklarıyla şenlikte keyifli vakit geçiren aileler, Belediye Başkanı Ahmet Cin ile sohbet ederek AÇEM’lerde verilen hizmetler için teşekkürlerini iletti.

Etkinlik doğanın içine kurulan ve yakın zamanda yenilenen Yenişehir Mesire Alanı’nda gerçekleştirildi. Alana kurulan çadırlarda dart atma, halka fırlatma, top taşıma, şekilli balon, yüz boyama ve benzeri çeşitli oyunlar ve aktiviteler yapıldı. Yine alana kurulan sahnede gün boyu çocuk şarkıları, danslar, ilüzyon ve balon gösterileri yapıldı, ikramlar ve dondurma dağıtıldı. Çocuklar AÇEM Bahar Şenliği’nde aileleriyle doyasıya eğlendi.