Pendikspor Yarın Oynanacak Çorum FK Maçına Hazır

TFF 2.lig Beyaz Grup 22.hafta müsabakasında, Pendikspor yarın kendi evinde Çorum Futbol Kulübü’nü misafir edecek.

Ligin 5.sırasında bulunan rakip Çorum FK, play-off potasında kalmak için mücadele ediyor. Ev sahibi Pendikspor ise ligin 10.sırasında bulunurken play-off potasına girmek için mücadele ediyor.

İki rakip arasında 5 puan bulunurken, Pendikspor bu maçtan 3 puan ile ayrılırsa play-off yolunda önemli bir galibiyet almış olacak. Bu nedenle hafta boyunca hazırlıklarını sürdüren Pendikspor, Çorum FK maçından mutlak üç puanı almak istiyor.

Son alınan 5-1’lik Gümüşhanespor galibiyetinin ardından, Pendiksporlu futbolcular, Pendikspor Çınardere Tesisleri’nde Çorum FK Maçına hazırlanıyor.

Çorum FK Başkanı Kızgın

Rakip Çorum FK Başkanı Fatih Özcan, son maçta kendi evinde Sancaktepe FK’ya 2-0 yenilen ve son 5 maçta 4 yenilgi alan futbolcularına fena çıkıştı. İddialara göre Özcan: ”Artık kılıç kınından çıkmıştır. Artık herkes haddini bilecek. Alt yapıdan çıkan kardeşim formasında bir gram ter bir gram çamur değmeden çıkıyorsa bir daha burda yeri olamaz.  Pendik maçı umrumda değil. Yüreğiniz varsa yenilirsiniz. Hadi bakalım hodri meydan. Varsa delikanlı yenilir Pendik maçında taş üstünde taş baş üstünde baş bırakıyormuyum.” dedi.

Pendikspor – Çorum FK müsabakası yarın 13:30’da Pendik Stadyumu’nda başlayacak.

Pendikspor | Çorum FK
🗓 08/02/2020 Cumartesi
🕜 13:30
📍Pendik Stadyumu