Pendikspor Taraftar Grubu Magnifico İftar Organize Etti

Şampiyon takımın şampiyon taraftar grubu Magnifico, Ramazan ayı dolayısıyla iftar organize etti. Pek çok farklı spor kulübü taraftarlarının da katılım sağladığı iftar davetinde, renkli görüntüler vardı.

2021-2022 futbol sezonu TFF 2. Lig Beyaz Grup şampiyonu olan Pendikspor’un taraftar grubu Magnifico, Ramazan ayı dolayısıyla iftar organizasyonuna imza attı. 22 Nisan 2022 Cuma günü Pendik Sahil Etkinlik Alanı’nda organize edilen iftar davetine pek çok spor kulübünün taraftar grupları da katılım sağladı.

Farklı siyasi partilerin temsilcileri, farklı renklere gönül vermiş taraftar grupları, farklı yaş gruplarından pek çok insan aynı sofrada oruçlarını açtı.

Oruçlar açıldıktan sonra davetlilere hitap eden Magnifico Taraftar Grubu Temsilcisi Burak Lale; “Davetimize icabet eden herkese teşekkür ederiz. Bu sofranın kurulmasında desteklerini esirgemeyen Pendik Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Cin’e, Pendikspor Kulübü Başkanımız Sayın Mustafa Şahinyılmaz’a, yöneticilerimize, genç kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Pendikspor Kulübü Başkanı Mustafa Şahinyılmaz; “Bu sezonki şampiyonlukta emeği olan herkesten Allah razı olsun. Sponsorlarımız, belediyemiz, taraftarlarımız, futbolcu kardeşlerimiz el ele verdik ve teknik ekibimizin çalışmalarıyla şampiyonluğa imza attık. Hep birlikte başardığımız bu güzel sonucun kutlamasını da inşallah Ramazan bayramından sonra hep birlikte yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ise; “Biz göreve gelir gelmez ekip arkadaşlarımıza şunu söyledik, ‘bir işi yapıyorsak adam gibi yapacağız.’ Biz Pendikspor’un en iyi yerlere gelmesi için mücadele ettik ve tarihinde ilk defa 1. Lig’e çıkmasına katkı sunmaya çalıştık. Bu süreçte taraftarların rolü de çok büyüktü. Ben bir kez daha Magnifico üyesi kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul eylesin.” dedi.