Pendikspor Kamp Programlarına Noktayı Koydu

Pendikspor A Takımı, sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı.

Kampın son etabını Fenerbahçe Topuk Yaylası’nda gerçekleştiren Pendikspor, burada dört hazırlık maçı oynadı. Pendikspor bu karşılaşmalardan 1 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 2 beraberlikle ayrıldı. Pendikspor Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, kampı sıkça ziyaret ederek hem teknik heyeti hem de futbolcuları sezon öncesi motive etti. Yoğun kamp programından çıkan futbolcular, kampın son gününde ATV turu düzenleyerek moral depoladı.

Kamp programının tamamlanması ve sezonun başlıyor olması takıma ayrı bir hava kattı. “O sene Bu sene” sloganıyla hazırlıklarına devam eden Pendikspor, iki günlük aranın ardından önümüzdeki hafta, Konya Anadolu Selçukluspor’la oynayacakları karşılaşmanın çalışmalarına geçtiğimiz Pazar akşam saatlerinde baştı. Havaların sıcak olmasından dolayı takımlar, kendi aralarında anlaşarak maç saatlerini akşama aldı. Pendikspor teknik heyeti de futbolcuların adaptasyonunu sağlayabilmek adına çalışmalarını akşam saatlerinde gerçekleştirecek.

 

“Keçiören maçında talihsiz bir sakatlık yaşayan Azad Filiz, dün menisküs ameliyatı oldu. Operasyonu gerçekleştiren doktorun ilk izlenimlerine göre bir ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi.”