Pendikspor Emektar Gazeteci Sedat Savaş’ın Doğum Gününü Kutladı

Amedspor müsabakası için Diyarbakır’da bulunan Pendikspor kafilesi, Pendikli Gazeteci Sedat Savaş’ın doğum gününü kutladı.

Aynı zamanda Pendikspor’un foto muhabirliği görevini de üstlenen Gazeteci Sedat Savaş, kendisi için hazırlanan sürprizi görünce duygu dolu anlar yaşadı.

60 yaşına giren Savaş yaptığı konuşmasında: “Arkadaşlar bugün 60 yaşına girdim. Öncelikle Pendikspor yönetimine başta Başkan Mustafa Şahinyılmaz olmak üzere teşekkür ediyorum. Siz futbolcu kardeşlerime, teknik ekibe, yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Bugünün benim için ayrı bir önemi daha var. Ben Artvin’den İstanbul’a gelen bir ailenin mensubuyum. Ve bugün aynı zamanda Artvin’in de düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü… Bu nedenle, benim bu önemli günümü unutmayıp, böyle güzel bir şehir olan Diyarbakır’da bu organizasyonu yaptığınız için hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Yarınki müsabakada gelecek bir galibiyet bana en güzel hediye olacaktır. Unutmadan, ülkemizin bulunduğu süreçte de Mehmetçiklerimize Allah’tan kolaylıklar diliyorum. Yakın zamanda ülke olarak, bu mutlu günlerimizin sayısının artmasını diliyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Sedat Savaş’ın konuşmasının ardından konuşan Pendikspor Başkanı Mustafa Şahinyılmaz: “Sedat abi yıllardan beri Pendikspor camiasının içinde olan birisi… Biz onu çok seviyoruz. Bugün de yine Pendikspor’u takip etmek için bizimle birlikte oldu. Emeklerine teşekkür ediyoruz. Doğum gününü bir kez daha kutluyoruz.” dedi.

Kesilen pastanın ardından çekilen hatıra fotoğrafı, Diyarbakır Hatırası olarak hafızalara kazandı.

Pendikli TV

Pendikli’nin Medya Kanalı