Pendik Şifa Hastanesi Ramazan Ayı’nda Basın Mensuplarını Unutmadı

Pendik ilçesinin ilk özel hastanesi olma özelliğini elinde bulunduran Pendik Şifa Hastanesi, gelenekselleşen yerel basın iftar davetini bu yıl da devam ettirdi.

Sağlık tesisinin restaurant bölümünde ağırlanan basın mensuplarına, Pendik Şifa Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Yılmaz, Başhekim Dr. Fırat Atak, Halkla İlişkiler Sorumlusu İlknur Sarıtoprak, diş hastanesi halkla ilişkiler sorumlusu Eylül Zafer, bazı hekimler ve hastane çalışanları eşlik etti.

Pendik’te hizmet veren yerel basının önemine değinen Süleyman Yılmaz: Pendik basınının önemsenmesi gerektiğinin farkındayız. Siz insanlara birebir temas eden kişilersiniz. Sizden uzak kalmamak adına elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 İnsanların sağlıklı günler geçirmesi için çalıştıklarını ifade eden Yılmaz: “Ramazan Ayı’nın rahmet ve bereket ayı olması sebebiyle, sağlık ve basın sektörlerinin bu birlikteliği önümüzdeki süreçte, daha iyi bir iletişim ile, insanların sağlığına şifa olmamıza vesile olacaktır” diyerek, tüm davetlilere teşekkür etti.

Yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı’nı da tebrik eden Süleyman Yılmaz ve ekibine, biz de Pendikli TV ailesi olarak nazik davetleri için teşekkür ediyoruz.