Pendik Merkez İlkokulu’ndan mezun olan öğrenciler, öğretmenleriyle bir araya gelecek. Geleneksel hâle gelen etkinlik, bu yıl 26 Kasım 2023 Pazar günü tertiplenecek.
Etkinliğe ilişkin şu duyuru yapıldı:
“26 Kasım Pazar günü saat 14.00’de Merkez İlkokulumuzda düzenlenecek olan ‘Geleneksel Öğretmen – Öğrenci Buluşmaları ‘ etkinliğine okulumuzun tüm öğretmen ve öğrencilerini bekliyoruz. Organizasyon, Okul İdaresi ve Pendik’te Hayat Grubu iş birliği ile gerçekleştirilecektir.”
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/11/PicsArt_11-24-06.17.04-scaled.jpg)