Pendik Belediyesi’nde Başkan Yardımcıları Değişti

Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Öznur Şahin Canayakın ve Pendik Belediyesi Zabıta Müdürü İbrahim Hakkı Aysan, Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin’in atama yazısıyla yeni Başkan Yardımcıları oldu.  İki isim, görevi Başkan Yardımcıları Süleyman Pergel ve Ramazan Öztürk’ten devraldı.

Kültür İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine Öznur Şahin Canayakın getirildi. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü Sorumlu Başkan Yardımcısı ise İbrahim Hakkı Aysan oldu.  Pendik Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Pendik İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şahin Canayakın, 5393 Sayılı Belediyeler Kanunu’nun 49. Maddesi; Zabıta Müdürü İbrahim Hakkı Aysan da Belediye ve Bağlı Kuruluşlar ile Mahalli İdari Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartlarına Dair Yönetmelik gereği 15.01.2017 tarihi itibarıyla Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi.

Çiçeklerle devraldılar

Kültür İşleri Müdürlüğü ile Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelinin de katıldığı törenle Başkan Yardımcılığı görevini Öznur Şahin Canayakın’a devreden Süleyman Pergel, hayırlı olmasını diledi. Görevi Ramazan Öztürk’ten devralan yeni Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan da kendisine görevi süresince yaptığı katkılardan dolayı  Zabıta Müdürlüğü adına teşekkür plaketi sundu.  Ramazan Öztürk de “Hayırlı olsun” çiçeğiyle birlikte koltuğunu İbrahim Hakkı Aysan’a devretti.

“Bu bir bayrak yarışıdır”

Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, zaman zaman kurum içinde yapılan değişiklerle hizmete devam ettiklerini belirterek “Bu, bir bayrak yarışıdır. Bilgi ve tecrübelerden en iyi şekilde faydalanmak amacıyla zaman zaman müdürlüklerimizde ve organizasyon şemamızda değişikliğe gidebiliyoruz.  Görev yaptıkları süre içinde başarılı hizmetlerde bulunmuş Başkan Yardımcılarımız Ramazan Öztürk ve Süleyman Pergel’e teşekkür ederken Yeni Başkan Yardımcılarımız Öznur Canayakın ve İbrahim Hakkı Aysan’a da yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.