Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Yapılıyor

Yerel seçimlerin üzerinden tam olarak bir ay geçti. Yeniden Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin’e hayırlı olsun ziyaretleri de yapılmaya başlandı.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından ikinci hizmet dönemine başladı. Ahmet Cin’i tebrik etmek isteyen ve “hayırlı olsun” temennisinde bulunmak isteyenler de belediye başkanlığını ziyaret etti.

İlk ziyaret Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’dan gelmişti.

Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız, yeniden Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin’i makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” temennilerini iletmişti.

Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz da “hayırlı olsun” dedi.

Süleyman Yılmaz’ın ziyaretine ilişkin Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Pendik Kent Konseyi Başkanımız Süleyman Yılmaz ve Pendikli iş insanı Nazmi Özer’i belediyemizde misafir ettik. Ziyaretleri için teşekkür ederim.” dedi.

Pendikli kamu kurum müdürleri de “hayırlı olsun” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Pendik’imizde görev yapan Kamu Kurum Müdürlerimizi misafir ettik. Ziyaretleri ve temennileri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlçe Milli Eğitim’den ziyaret…

Ziyarete ilişkin Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Aytekin Yılmaz’ı belediyemizde ağırladık. Ziyaretleri için teşekkür ederim.” dedi.

Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği’nden güçlü destek…
İlçenin en önemli sanayici ve iş adamlarını bir araya getiren Pendik Sanayici ve İş Adamları Derneği (PESİAD) yönetim kurulu üyeleri, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i tebrik ederek “hayırlı olsun” dedi. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ziyarete ilişkin, “Pendik Sanayici ve İşadamları Derneği (PESİAD) Başkanı Kadir Bayram ve yönetim kurulu üyelerini misafir ettik. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.” cümlelerini sarf etti.

Aziz Babuşçu da Ahmet Cin’i ziyaret etti.

Ziyarete ilişkin, “AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Üyemiz Aziz Babuşçu’yu belediyemizde ağırladık. Sayın Başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ederim.” ifadeleri kullanıldı.