Küresel bir sorun haline dönüşen Koronavirüs, ülkemizde de etkisini her geçen gün arttırıyor. Ülkemizdeki alınan önlemler yerelden ulusala doğru giderek artmakta…
Biz de Pendikli TV olarak, #EvdeKal kampanyasına uyarak, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ile instagram canlı yayını üzerinden bir röportaj gerçekleştirdik.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2020/04/Polish_20200330_215012185-600x450.jpg)
Canlı yayının ana konusu #Koronavirüs
Pendik’te alınan önlemlerden yapılması gerekenlere kadar pek çok konuyu konuştuğumuz canlı yayının tekrarını, siz de aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.