Karadağ Sigorta Duyurdu: Allianz Türkiye Covid-19 Tedavi Masraflarını Karşılıyor

Allianz Türkiye iş ortağı Karadağ Sigorta’ya gönderdiği yazıyla, COVID-19 (Koronavirüs) fark ücreti ve tedavi giderlerini, emsal teşkil etmemek üzere, jest uygulaması kapsamında ödeneceğini duyurdu.


Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, ülkemizde de her geçen gün etkisini artırıyor. Salgının özel sigorta kapsamına dahil olmamasına rağmen ödeme yapacağını duyuran sigorta şirketi Allianz Türkiye, Karadağ Sigorta’nın da acentesi olduğu bir sigorta şirket…

Allianz Türkiye, iş ortaklarına gönderdiği yazıyla; COVID-19 fark ücreti ve tedavi giderlerini, emsal teşkil etmemek üzere, jest uygulaması kapsamında ödeneceğini açıkladı.

Yazıda; “Ülkemizde ortaya çıkan Covid-19 vakaların artışı ve belirlenen özel sağlık kurumlarının pandemi hastanesi olarak kabul edilmesiyle birlikte Covid-19 tanısı konmuş sigortalılarımızın tedavileri de bu kurumlarda yapılmaya başlanmıştır. Toplumun yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen sosyal bir marka olmanın gerekliliği ile; Sağlık branşında hizmet verdiğimiz özel veya tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi, bireysel ve kurumsal sigortalılarımızın ülkemizde sağlık bakanlığı tarafından pandemi hastanesi olarak belirlenen tüm özel hastanelerde Covid-19 tedavisine ilişkin ortaya çıkabilecek fark ücretleri ve tedavi giderleri; poliçelerindeki mevcut şartları ve limitleri dahilinde özel şartlarda salgın hastalığın kapsam dışı olarak belirtilmiş olmasına bakılmaksızın; emsal teşkil etmemek üzere, jest uygulaması kapsamında ödenecektir” denildi.

Allianz Türkiye ayrıca; “Tüm yeni iş sağlık sigortalılarımız için de, mevcut rahatsızlığın poliçe başlangıç tarihinden öncesine dayandığı vakalar hariç olmak üzere, bahsi geçen jest ödemesi uygulaması geçerli olacaktır” vurgusu da yaptı.

Pendik merkezli hizmet veren ve kişisel sağlık sigortası gibi tüm sigortacılık faaliyetlerini bünyesinde barındıran Karadağ Sigorta, Allianz Türkiye’nin iş ortağıdır.

Teklif Almak Çok Kolay

İstediğiniz sigorta kategorisinden teklif almak oldukça kolay. Yapmanız gerekenler;

https://www.karadaglar.com.tr/ web sitesini ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan sigorta kategorisini üst bölümden seçmek…

Dolduracağınız sigorta teklif formunun ardından, Karadağ Sigorta yetkilileri sizinle iletişim kuracak ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Whatsapp Kolaylığı

Alternatif olarak; En uygun fiyat teklifleri ve merak ettiklerinize hızlıca yanıt bulabilmek için, 7/24 aktif whatsapp irtibat numaralarından da iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden fiyat teklifi alabilir, aynı zamanda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Adres

:
Dumlupınar Mahallesi Alibaba Caddesi No:2/B P.K:34896 Pendik / İstanbul
Telefon:0850 515 0 252
Gsm:0536 064 84 00
E-mail:sigorta@karadaglar.com.tr
Teklif Almak İçin Tıklayınız