Pendik Belediye Başkan Yardımcıları Değişti

Yerel seçimlerin ardından belediye başkanlığında ikinci dönemine başlayan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, yardımcılarını belirledi. Pendikli TV’nin edindiği bilgilere göre, belediyenin organizasyon şeması da belli oldu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimler tekrar Pendik Belediye Başkanı seçilen Ahmet Cin, belediye başkan yardımcılarında değişikliğe gitti. Yeni belediye başkan yardımcılarının isimlerine Pendikli TV ulaştı.

Ulaştığımız bilgilere göre, eski belediye başkan yardımcılarının bir kısmı görevine devam edecek. Yeni dönemde Hakan Ögütçü ve Vahap Doğan görev almazken, eski belediye başkan yardımcılarından Atakan Yüce, Ahmet Emil ve Tarık Kuru yerini koruyacak.
Ahmet Cin’in ikinci belediye başkanlığı döneminde Selim Bayram, Hayrettin Yeşilyurt, Nuri Tüzek ve eski dönem başkan yardımcılarından Ali Çelik, yeni dönem için başkan yardımcısı olarak atandı.

Bilgiler henüz resmiyete kavuşmazken, bu isimlerde herhangi bir değişiklik olmayacağı öngörülüyor.

Öte yandan Pendikli TV ekibi, Pendik Belediyesinin yeni dönem organizasyon şemasına da ulaştı.

Yeni organizasyon şemasında dikkat çeken ayrıntılar da var. Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü yeni dönemde kadrosu açılan müdürlükler oldu.

Müdür, müdür yardımcısı, şef gibi kadrolarda yapılması muhtemel değişiklikler ise henüz netlik kazanmadı.