Pendef’ten Üye Derneklere Ziyaretler

Pendik Dernekler Federasyonu üye derneklerini ziyaret etmeye devam ediyor.
Özellikle hemşehri derneklerinin buluşma noktası olan Pendik Dernekler Federasyonu (Pendef) hem yaptığı etkinlikler ile hem de üye derneklerinin etkinliklerine katılım sağlaması bakımından, adından söz ettirmeye devam ediyor.

VAN KAHVALTISINDA BULUŞULDU

Son olarak federasyonun üyesi Van Ercişliler Derneği’nin Geleneksel Kahvaltı Programı’na katılan Pendef yönetimi, burada derneğin onursal başkanı Murat Çevik’in özel misafiri oldu.
Dernek yönetimi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; Vekder Onursal Başkanı Murat Çevik, eski başkan Vedat Dursun ve yeni başkan Bayram Çifçi’ye misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

TARHANA DENİLİNCE AKLA ZONGULDAK GELİYOR
Zonguldak Devrekliler Derneği’nin Tarhana İkram Programına da katılım sağlayan Pendef yönetimi, misafirperverliklerinden dolayı Devder eski başkanı Ziya Öncan ve dernek başkanı Hakkı Zeki Çoban’a teşekkür etti.

TOKAT VE BATMAN DERNEKLERİ’NE YENİKAPI’DA ZİYARET

Federasyon Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk başkanlığında, Pendef heyeti, Yedi Renk Tek Yürek Platformu’nda üye bulundukları Tokat ve Batman STK’larının, Yenikapı’da düzenledikleri tanıtım günleri etkinliğine katılım sağladı.

Pendef yönetii burada yaptıkları ziyaretler sonrası; Tokkon Genel Başkanı Ahmet Yılmaz ve Pentokder Başkanı Fevzi Zeybek’e, Batmanlılar Dernek Başkanı Mustafa Kaya ve Batman İl Kültür ve Turizm Müdürü İhsan Aslan’a yakın ilgilerinden dolayı teşekkür etti.