PENDEF Yöneticileri Türk Kızılay Pendik Şubesi’ni Ziyaret Etti

Murat Çevik başkanlığındaki Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF), Kızılay haftası nedeniyle Türk Kızılay Pendik Şubesi’ne kutlama niteliğinde bir nezaket ziyaretinde bulundu. Burada şube başkanı Nurettin Beşinci ile bir araya gelen PENDEF heyeti, Şube Başkanı Beşinci nezdinde Türk Kızılay yöneticilerinin ve Pendik Şubesi yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak, başarılar diledi.

PENDEF, Kızılay haftası nedeniyle Türk Kızılay Pendik Şubesi’ne bir nezaket ziyaretinde bulundu. Burada şube başkanı Nuretin Beşinci ve şube yöneticileri tarafından karşılanan Murat Çevik başkanlığındaki PENDEF heyeti, başkan Beşinci ve yöneticilerinin Kızılay haftasını kutlayarak, başarılar dilediler.

Beşinci ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.
Ziyarette şube başkanı Nurettin Beşinci, Türk Kızılay ve yerel temsilcisi Kızılay Pendik Şubesi’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında PENDEF yöneticilerine bilgi vererek, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Murat Çevik: “Kızılay bizim göz bebeğimiz.”

PENDEF Başkanı Murat Çevik ve beraberindeki yöneticiler ise, Türk Kızılay’ın önemine değinerek; “Kızılay’ımızın ülkemizde ve yurt dışında gerçekleştirdiği çalışmalar ve faaliyetleri büyük bir gurur ile takip ediyor, takdirle karşılıyoruz. Doğal afetlerden kan ihtiyacının karşılanmasına, orman yangınlarından sağlık çalışmalarına kadar çok geniş bir hizmet alanına sahip Kızılay’ımıza vatandaşlarımızın güveninin ve desteğinin de her geçen gün arttığını memnuniyetle gözlemliyoruz.” dedi.

PENDEF Başkanı Çevik; “Bu vesileyle Kızılay haftanızı bir kez daha kutluyor ve başarılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz. Bu bağlamda PENDEF olarak ihtiyaç duyulan her noktada, her zaman her türlü desteği vermeye hazırız.” ifadelerinde bulundu.

Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaret programı, karşılıklı iyi niyet temennileri ve çiçek takdiminin ardından günün anısına hatıra fotoğraflarının çekimiyle son buldu.    

Fotoğraflar: Yeni Ses Gazetesi – Fahrettin Uysal