Pendef ve Kızılay Kan Bağış Kampanyası Düzenledi

Pendik’te bulunan STK’ların adeta buluşma noktası olan Pendik Dernekler Federasyonu (Pendef), sosyal sorumluluk projelerinin bir yenisine daha imza attı.

Geçmiş dönemlerde, ihtiyaç sahiplerine erzak, giyim ve eşya temin etmek gibi önemli konularda öncü bir kuruluş olan Pendef, insan sağlığı için de önemli bir kampanyaya imza attı. Türk Kızılay Pendik Şubesi ile birlikte, kan bağış kampanyası düzenleyen federasyon yönetimi, ihtiyaç sahiplerine umut oldu.

Federasyon binasında düzenlenen kampanyada, Pendef Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk ve Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci de hazır bulundu.

Kampanyaya en çok katılım yapan üyelere plaket takdim edildi. Türk Kızılay Pendik Şube Başkanı Nurettin Beşinci, dernek temsilcilerine plaketlerini takdim etti.

Kampanyanın ardından teşekkür mesajı yayınlayan Pendef Genel Başkanı Av. Ramazan Öztürk şunları ifade etti:
“Federasyonumuz ile Pendik Kızılay işbirliği ile yapılan kan bağışı kampanyamız yoğun katılımla gerçekleşti. Büyük bir duyarlılıkla kampanyamıza destek veren üye derneklerimize ve üye olmadığı halde destek veren STK larımıza Fevziçakmak muhtarımıza, Pendikli hemşerilerimize, kan merkezi Dr., hemşire ve görevlilerine, Pendik Kızılay Başkanı Sayın Nurettin Beşinci Beye, kahvaltı programı organize eden Zonguldaklılar derneğimize, gün boyu kampanyamızın başarısı için çalışan çabalayan yönetici ve delege arkadaşlarımıza çok çok teşekkür eder, kampanyamıza katılım ve verdikleri desteklerden dolayı Sakaryalılar Derneği 1., Öyder Kırşehirliler Derneği 2., Zonguldaklılar Derneği 3.olmuştur. Dereceye giren derneklerimize plaket sunduk. Dereceye giren derneklerimizi tebrik ederiz.”

2 comments

  1. Yaptığımız Kan Bağışı Kampanyamıza Basınımızın Güzide Temsilcilerinden Biri Olarak Gösterdiğiniz Duyarlılıktan Dolayı Sizlere Çok Çok Teşekkür Ederiz.

  2. Kan hayattır.Kan veren ve buna destek olan tüm stk temsilcilerine ve Pendef genel baskanı Av Ramazan öztürk baskanımıza teşekkürler.