MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak: “Seçime Hazırız!”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Teşkilatı basın mensuplarıyla bir araya geldi. MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, davetlerine icabet eden basın mensuplarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Sandık kurullarımızı belirledik. Teşkilatımız hazır. Biz hazırız. Hedefimiz Pendik’te en az 100 Bin oy almak.” dedi. Cumhur İttifakı’nın seçimlerden başarıyla çıkacağanı da vurgulayan İlçe Başkanı Çolak, mevcut Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak görmek için çalışacaklarını söyledi.

Basın mensupları ile iletişimin önemine vurgu yaparak konuşmasına başlayan MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak, Pendik genelinde tüm teşkilat mensuplarının uyum içinde çalıştıklarına vurgu yaptı. Pek çok mahallede temsilcilik açtıklarını ve bu temsilciliklerin seçimlerden sonra da kalıcı olarak çalışacağını belirtti.

Basın toplantısına; MHP Pendik İlçe Yöneticileri Kemal Piroğlu, Recep Palut, Kadir Arpacıoğlu, Rasim Terzioğlu, Fatih Doğru ile birlikte Pendik Mhp İlçe Meclis Üyeleri Tevfik Kılıç ile Muammer Gül, Ülkü Ocakları Pendik İlçe Başkanı Mustafa Güleç ve yönetici Umut Salih Aktaş katılım sağladı.

Seçim sürecinde yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler veren Çolak, MHP’nin Pendik’in en kalabalık mahallelerinde kalıcı bölge merkezleri açtıklarını ifade etti. Bu merkezlerin seçim yalnızca seçim için değil seçimden sonra da aktif olarak kullanılacağını vurguladı.

Yalçın Çolak: “Seçime hazırız!”
MHP’nin İstanbul 1. bölge için seçim koordinasyon merkezi olarak Maltepe’nin belirlendiğini ve seçimin oradan yönetileceği ifade edildi. Üyeliklerle ilgili çadırlar ve tanıtım faaliyetleri yapıldığı, mahallelerde üye yapma çalışmalarının sürdüğü belirtildi.
İlçe Başkanı Çolak, MHP’nin Pendik’teki oy sayısını 100 bine çıkarma hedefleri olduğunu ve halkın bu konuda teveccüh gösterdiğini dile getirdi.
MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak: “1 ay önce 1440 sandık için kurullarımız belirlendi. Bölge teşkilatları ve seçim koordinasyon merkezleri planlandı. Teşkilattaki eksiklikler tamamlandı.” dedi.

Toplantı MHP Pendik İlçe Başkanı Yalçın Çolak ile gazetecilerin karşılıklı sohbeti ile sona erdi.

Fotoğraflar: Sedat Savaş / Mehmet Tuksal