Hüseyin Özmen Milletvekili Aday Adayı Oldu

2023 genel seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için başvuru yapan Pendik Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özmen, başvurusundan önce belediye meclis üyeliğinden istifa etti. AK Parti İstanbul 1. bölge için milletvekili aday adaylığında bulunan Hüseyin Özmen, başvurusunu AK Parti İstanbul İl Başkanlığında yaptı.

Pendik Belediye Meclisi’nde AK Parti grubu içinde meclis üyeliği yapan Hüseyin Özmen, 2023 Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. Meclis üyeliğinden istifa eden Özmen, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’i ziyaret ederek şükranlarını sundu.

AK Parti Pendik İlçe Başkanı Ali Şirin’i de ziyaret eden Özmen, “Önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yine güçlü bir destek ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Türkiye, tarihi bir seçime gidiyor. Vatandaşlarımız kendisine hizmet edeni son 20 yıldır olduğu gibi yeniden iktidara getirecektir. Buna olan inancımız tamdır.” dedi.