Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ve yönetimi, yeni atanan Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız’a “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.
MHP Pendik İlçe Başkanlığı’ndan ziyarete ilişkin şu açıklama yapıldı:
“İlçe Başkanımız Sn. Kerim Kaya ve İlçe Yöneticilerimiz, görevine yeni başlayan İlçe Kaymakamımız Sn. Mehmet Yıldız Beye hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sayın Kaymakamımıza görevinde muvaffakiyetler dileriz.”
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/09/F5fZDAmWoAAVJwk.jpg)
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2023/09/F5fZCzSWcAAo7tR.jpg)