Son Dakika

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi’nden Pendikli TV’ye Ziyaret…

Ağustos 19th, 2020 | by Samet Övüç
Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi’nden Pendikli TV’ye Ziyaret…
SAĞLIK
0
Abone Ol

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi’nden Pendikli TV’ye ziyaret gerçekleşti. Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Tolga Ergenç, hastane hakkında, Pendikli TV’den Samet Övüç’e konuştu.


Medipol Sağlık Grubu’nun onuncu hastanesi ve Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri’nden biri olan Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi yaklaşık 9 ay önce ilçemizde hizmet vermeye başladı.

19 Ağustos Çarşamba günü sabah saatlerinde Pendikli TV ofisini ziyaret eden Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Tolga Ergenç, hastane hakkında Pendikli TV’den Samet Övüç’e bilgiler verdi.


Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi, hastalara şifa dağıtacak.

İstanbul’un pek çok ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmeti sunan Medipol Sağlık Grubu, yeni hastanesini Pendik’te açtı. İleri teknolojiye sahip imkânları ve alanında tecrübeli doktorları ile hastalarına şifa olacak olan Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi, birçok branşta 7 gün 24 saat sağlık hizmeti verecek.

Nasıl Ulaşırım?


Pendik Medipol Üniversitesi Hastanesi, Bahçelievler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 31-33 adresinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ayrıca hastaneye 0216 682 80 00 telefon numarasından da ulaşılabiliyor.

Medipol Üniversitesi Pendik Hastanesi’nde Cerrahi Tıp Birimleri:

Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji

Dahili Tıp Birimleri:

Acil Tıp, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, İç Hastalıkları, Nöroloji, Radyoloji


Adres: Bahçelievler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No: 31-33 Pendik / İstanbul
Telefon: 0216 682 8000
Faks: 0216 912 2223
E-Posta: info@medipol.com.tr

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.