“Kentin Sesi” Programının Bu Ayki Konuğu Hülya Gedik Oldu

Pendik Belediyesi, Pesiad ve Pendik Kent Konseyi paydaşlığında tertiplenen “Kentin Sesi” programının bu ayki konuğu Hülya Gedik oldu. TRT Sanatçısı Melda Kuyucu Kılıç’ın moderatörlüğünde, müzik eşliğinde keyifli bir sohbet gerçekleşti.

Müzik eşliğinde söyleşi programı
“Kentin Sesi” bu ay da ilgiyle takip edildi. Programın bu ayki konuğu Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Gedik Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hülya Gedik oldu.
TRT Sanatçısı Melda Kuyucu Kılıç’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşi programı, Atatürk Kültür Merkezi’nde organize edildi.

Program sayesinde Pendikliler, İş İnsanı Hülya Gedik’i yakından tanıma fırsatı buldular. İş hayatından eğitime, sosyal sorumluluk projelerinden istihdama kadar birçok alanda başarılara imza atan Gedik Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Gedik pek çok anısını program vesilesiyle paylaştı.

İstanbul Gedik Üniversitesinin TEKNOFEST yarışmalarında Türkiye birincisi olan Gedik Teknoloji Kulübü öğrencileri ve hocaları da, sürpriz yaparak salondaki yerlerini aldılar.

https://youtu.be/CVZQvUr4QCk

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pesiad Başkanı A. Kadir Bayram, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz ve pek çok Pendikli’nin katılım sağladığı gecenin finalinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı şarkıları ile kapanış gerçekleştirildi.