Koronavirüs pandemisi dünyanın ortak sorunu haline geldi. Hâl böyle olunca, temizlik ve dezenfekte olmazsa olmazımız oldu.
🌍
Bir çoğumuz, gerek özel işlerimiz gerekse kamudaki işlerimiz için, vesikalık ve biyometrik fotoğraf ihtiyacına sahip oluyoruz. Kamu kurumlarında görebileceğiniz fotoğraf otomatlarına da, bu süreçte firma yetkilileri tarafından dezenfektan otomatları yerleştirildi.
🏢
Kaymakamlık, tapu ve nüfus müdürlükleri gibi kamu kurum ve kuruluşlarında görebileceğiniz Fotoshop fotoğraf otomatları artık kendi kendini dezenfekte edebiliyor.
✅
http://www.fotoshop.com.tr
https://www.instagram.com/photoboothsturkiye/
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2020/05/Screenshot_20200504-143753-750x450.jpg)