Karadağ Sigorta Güven Veren Sigorta Şirketi

15 yıldır, bünyesinde pek çok sigorta şirketinin acenteliğini bulunduran Karadağ Sigorta, kurumsal web sitesi ile de hızlı ve kolay işlem imkanı sunuyor.

Pendik’te hizmet veren ve çatısı altında; trafik sigortası, kasko sigortası, dask sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası gibi pek çok hizmeti barındıran Karadağ Sigorta, kurumsal web sitesi ile de hızlı ve kolay işlem imkanı sunuyor.

AK Sigorta, Bereket Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Sigorta gibi pek çok uluslararası sigorta şirketinin de acenteliğini üstlenen Karadağ Sigorta, 15 yıllık köklü geçmişiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor.

Teklif Almak Çok Kolay

İstediğiniz sigorta kategorisinden teklif almak oldukça kolay. Yapmanız gerekenler;

https://www.karadaglar.com.tr/ web sitesini ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan sigorta kategorisini üst bölümden seçmek…

Dolduracağınız sigorta teklif formunun ardından, Karadağ Sigorta yetkilileri sizinle iletişim kuracak ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Otomotiv Sektöründe de Karadağlar

Karadağlar Oto Dizayn markası ile de VIP araç dizaynı hizmetini veren firma, otomotiv sektörünün bilinen köklü kuruluşlarından. Toplam 22.000 m2 kapalı alanda satış, sigorta, mekanik, elektrik servis hizmetleri ve yedek parça bölümlerinin bulunduğu Pendik merkezli tesiste, Türkiye’nin öncü markaları ile ortak çalışmalar da yapılıyor.

Whatsapp Kolaylığı

Alternatif olarak; En uygun fiyat teklifleri ve merak ettiklerinize hızlıca yanıt bulabilmek için, 7/24 aktif whatsapp irtibat numaralarından da iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden fiyat teklifi alabilir, aynı zamanda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.





Adres

:

Dumlupınar Mahallesi Alibaba Caddesi No:2/B P.K:34896 Pendik / İstanbul
Telefon:0850 515 0 252
Gsm:0536 064 84 00
E-mail:sigorta@karadaglar.com.tr