Karadağ Sigorta: “Bireysel Sağlık Sigortasının Önemi Büyük”

Karadağ Sigorta bireysel sağlık sigortasının önemine dikkat çekti. 15 yıldır, bünyesinde pek çok sigorta şirketinin acenteliğini bulunduran Karadağ Sigorta: “Bireysel sağlık sigortasının önemi büyük” dedi.

Diğer adıyla özel sağlık sigortası olan bireysel sağlık sigortasının pek çok faydasının olduğu otoriteler tarafından kabul edilmiş durumda…

Peki nedir bu faydalar?

Özel sağlık sigortasının faydaları nedir diye sorulduğunda; ilki, özel hastanelerden ayakta ve yatarak tedavi olma imkanıdır. İkincisi ise tedavi masraflarının yüksek maliyetlerini sigorta şirketinin karşılamasıdır. Böylece tedavi sonunda bütçeniz koruma altına alınır. Bu nedenle özel sağlık sigortasının faydaları hakkında daha detaylı bilgi Karadağ Sigorta’dan edinerek, poliçenizi yaptırırken rahat edebilirsiniz.

Pendik’te hizmet veren ve çatısı altında; trafik sigortası, kasko sigortası, dask sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası, seyahat sigortası gibi pek çok hizmeti barındıran Karadağ Sigorta, bireysel sağlık sigortası konusunda da hızlı ve kolay işlem imkanı sunuyor.

Peki Bireysel Sağlık Sigortası Neden Önemli?

Özel Sağlık Sigortasının Faydaları

  • Yaşadığınız bir hastalık ve ya beklenmedik bir kaza sonucunda tedavi görmeniz gerektiğinde, özel sağlık sigortası (bireysel sağlık sigortası) devreye girer. Her türlü sağlık hizmetini 1 yıl boyunca ücretsiz alırsınız.
  • Tercih avantajını size bırakarak, dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunda tedavi olmanızı sağlar.
  • Karşılamakta zorluk çekeceğiniz sağlık giderlerini rahatlıkla sizin için karşılar.
  • Dilediğiniz özel hastanede tedavi konforundan faydalanır, en kaliteli hizmeti alır ve kendinizi güvende hissedersiniz.
  • Almış olduğunuz özel sağlık sigortası teminatına bağlı olarak, yurt içinde veya dünyanın her yerinde tedavinizi karşılayabilirsiniz.
  • Bunlara ek olarak kendiniz, eşiniz veya çocuklarınızın özel sağlık sigortası primlerini vergiden düşebilirsiniz. Böylece çok daha uygun özel sağlık sigortası fiyatları ile sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.
  • SGK’lıların dahil olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası ile daha uygun primlerle anlaşmalı özel hastanelerden faydalanın, fark ücreti ödemeyin.

AK Sigorta, Bereket Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Allianz Sigorta gibi pek çok uluslararası sigorta şirketinin de acenteliğini üstlenen Karadağ Sigorta, 15 yıllık köklü geçmişiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor.

Teklif Almak Çok Kolay

İstediğiniz sigorta kategorisinden teklif almak oldukça kolay. Yapmanız gerekenler;

https://www.karadaglar.com.tr/ web sitesini ziyaret etmek ve ihtiyacınız olan sigorta kategorisini üst bölümden seçmek…

Dolduracağınız sigorta teklif formunun ardından, Karadağ Sigorta yetkilileri sizinle iletişim kuracak ve detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Otomotiv Sektöründe de Öncü İsim

Karadağlar Oto Dizayn markası ile de VIP araç dizaynı hizmetini veren firma, otomotiv sektörünün bilinen köklü kuruluşlarının başında geliyor. Toplamda 22.000 m2 kapalı alanda satış, sigorta, mekanik, elektrik servis hizmetleri ve yedek parça bölümlerinin bulunduğu Pendik merkezli tesiste, Türkiye’nin öncü markaları ile ortak çalışmalar da yapılıyor.

Whatsapp Kolaylığı

Alternatif olarak; En uygun fiyat teklifleri ve merak ettiklerinize hızlıca yanıt bulabilmek için, 7/24 aktif whatsapp irtibat numaralarından da iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Aşağıda bulunan iletişim bilgilerinden fiyat teklifi alabilir, aynı zamanda merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.


Adres

:
Dumlupınar Mahallesi Alibaba Caddesi No:2/B P.K:34896 Pendik / İstanbul
Telefon : 0850 515 0 252
Gsm : 0536 064 84 00
E-mail : sigorta@karadaglar.com.tr