KAIDER 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı – Başkan Özcan Öfekler

Kars, Ardahan, Iğdır Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin (KAIDER) 3.olağan genel kurulu yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Başkanlığa yeniden Özcan Öfekler seçildi.

Özcan Öfekler

Divan başkanlığını CHP Eski Pendik Belediye Meclis Üyesi Metin Özcan’ın yaptığı kongrede, başkan yardımcıları Mehmet Yıldırım ve Gülcan Karakaş oldu.

Mevcut başkan Özcan Öfekler yeniden başkanlığa seçilirken, yaptığı konuşmasında: “Aldığımız sorumluluğun farkındayız. Daha iyi projeler gerçekleştirmek için çok çalışmanın bilincindeyiz. Bizimle birlikte yol yürüyen kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarıma ve bizlerin her zaman yanında olan gerek maddi gerek manevi desteğini bizden esirgemeyen Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Atakan Yüce’ye, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt’a, Bahaddin Özbuğutu’ya, Onursal Başkanımız Serkan Kaya’ya, meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. ‘İyilik için birlik’ diyerek çıktığımız bu yolda, Yüce Rabbim bizlere başarılı görevler yapmayı nasip etsin. Hepimiz için hayırlı olsun.” diye konuştu.

Özcan Öfekler, kurucu başkan Serkan Kaya’nın derneğe önemli hizmetler verdiğini belirterek: “Serkan başkanımız özveriyle çalıştı ve güzel hizmetler yaptı. Dolayısıyla çıtayı yükseltti ve bizim de işimizi zorlaştırdı. Bizde kendisi gibi çok çalışarak, üyelerimize ve bölgemize faydalı olmak arzusundayız.” ifadelerinde bulundu.

KAIDER Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu;

Başkan: Özcan Öfekler
Yönetim Kurulu Üyeleri Asil:
Gülcan Karataş, Atakan Kaya, Zafer Koçak, Selçuk Kaya, Çetin Mengükan, Tarık Aksakal, Vedat Saraç, Halil Baydar, Murat Turan, Mehmet Yıldırım, Atakan Akçay, Hüseyin Öncel, Tugay Aydın, Nuray Turan, Serhat Kaya, Nihat Gökdemir, Atilla Erekinci, Muhammet Yüce, Adem Uğurlu, Nermin Karaçar, Altok Boy, Aykut Karagöz, Cihanşah Balcı, Tanur Uzvaç, Aysun Tekcan Aşıkoğlu, Recep B. Aymaz, Mitat Akdemir, Burak Tintaş, Tuygun Aksakal.

 Yedek Yönetim Kurulu Üyeleri:
Erhan Akdeniz, Güner Işık, Sinan Akçay, Cevdet Yıldırım, Tarak Yurtlu, Güven Adıgüzel, Taner Aygür, Bülent Güler, Çiğdem Aksakal, Caner Sarıboğa, Çağdaş Budak, Ekrem Ayrım, Şemistan Papakçı, Faruk Aksözek, Perihan Korkut, Fatih Akdemir, Nevin Atmaca, Emre Beştaş, Nerman Aldemir, Cengiz Yıldırım, Ergin Yılmazel, Ayhan Güler, Sinan Garipoğlu, Suat Güney, Yaşar Özkaradeniz, Halil Özgen, Atakan Yeni, Ömürcan Mengükan, Umut Şafak, Birgül Mengücek Özmen.

Denetim Kurulu Üyeleri: Metin Özcan, Ertekin Mengükan, Sedat Aktaş, Turgay Aksakal, Selim Öztürk, Ayşe Sayak.

Biz de Pendikli TV ailesi olarak; yeniden başkanlığa seçilen Sn. Özcan Öfekleri ve yönetim kurulunu tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.