İYİ Parti Pendik’teki Meclis Üyesi Sayısını Yükseltti

Pendik Belediye Meclisi yaz tatilinin ardından yeniden faaliyetlerine başladı. CHP Meclis Üyesi Niyazi Güneri’nin CHP Pendik İlçe Başkanı seçilmesi dolayısıyla, Pendik Belediye Meclisi’ndeki görevi sona erdi. Açılan kontenjan dolayısıyla İYİ Partili Turgay Yılgın Pendik Belediye Meclis Üyesi oldu. Böylece İYİ Parti’nin Pendik’te meclis üyesi sayısı iki oldu.

Yılmaz Saraç’ın ardından İYİ Parti’nin Pendik’te ikinci meclis üyesi olan Turgay Yılgın, Pendiklilerin yakından tanıdğı bir isim. Pendik çarşı Gazipaşa Caddesi’ndeki “Roma Dondurmacısı” isimli işletmenin sahibi olan Yılgın, İYİ Parti Pendik STK’lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor.

İlçe Başkanı Süleyman Turan’dan tebrik…
İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, bugün tertiplenen Pendik Belediye Meclisi 2023 Eylül Ayı 1. Birleşim 1. Oturum öncesi meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Turgay Yılgın’ı tebrik eden İlçe Başkanı Süleyman Turan, yeni meclis döneminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İYİ Parti Pendik’te vatandaşlara dokunmaya devam ediyor.
Öte yandan Pendiklilerle buluşmaya devam eden İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, vatandaş ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra, muhtarları da tek tek ziyaret ediyor. Mahallelerdeki sorunları not eden İlçe Başkanı Turan, ilgili yöneticilerle iletişime geçerek mahallelerdeki yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor.
Şimdiye kadar pek çok mahalle muhtarını ziyaret eden Turan, yakın gelecekte tüm mahalle muhtarlarını ziyaret etmeyi planlıyor.