İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan: “Vatandaş ayrı dertli, esnaf ayrı dertli”

Göreve geldiği ilk günden beri Pendik ilçesini sokak sokak dolaşan ve vatandaşlarla buluşan İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, son olarak Fevzi Çakmak Mahallesi’nde vatandaşları ve esnafı ziyaret etti. Sosyal medya hesaplarından bir de paylaşım yapan Turan; “27 yıldır Pendik’i yöneten İktidar Belediyesi, en çok oy aldığı mahalleyi nasıl ihmal ettiğine bizzat şahitiz. Vatandaş ayrı bir dertli, esnaf ayrı bir dertli.” dedi.

Sık sık, Pendik Belediyesinin doğru yönetilmediğini dile getiren İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan, ziyaret ettiği Fevzi Çakmak Mahallesi’nde de vatandaşların benzer söylemlerine şahit olduğu ifade etti.
İlçe Başkanı Süleyman Turan, sosyal medya hesaplarından şu paylaşımı yaptı:
“Fevzi Çakmak Mahallemizde, esnafımızı ziyaret ederek, çaylarını içip, sohbetlerine ortak olduk. 27 yıldır Pendik’i yöneten İktidar Belediyesi, en çok oy aldığı mahalleyi nasıl ihmal ettiğine bizzat şahitiz. Vatandaş ayrı bir dertli, esnaf ayrı bir dertli. En kalabalık mahallemizden biri olan Fevzi Çakmak’ın düzensizliği, ara sokaklarda toplanmayan çöpleri ve git gide büyüyen trafik sorunu ayrı bir dert. Plansız büyümeyin bedelini, vatandaşlarımıza ödettirmeyen anlayışı biz getireceğiz. Kimseyi, çantada keklik görmeyen hizmet anlayışına #AzKaldıFevzi Çakmak Mahallemizde, esnafımızı ziyaret ederek, çaylarını içip, sohbetlerine ortak olduk. 27 yıldır Pendik’i yöneten İktidar Belediyesi, en çok oy aldığı mahalleyi nasıl ihmal ettiğine bizzat şahitiz. Vatandaş ayrı bir dertli, esnaf ayrı bir dertli. En kalabalık mahallemizden biri olan Fevzi Çakmak’ın düzensizliği, ara sokaklarda toplanmayan çöpleri ve git gide büyüyen trafik sorunu ayrı bir dert. Plansız büyümeyin bedelini, vatandaşlarımıza ödettirmeyen anlayışı biz getireceğiz. Kimseyi, çantada keklik görmeyen hizmet anlayışına #AzKaldı