Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Yalvaç Yola Çıktı

2024 Mart yerel seçimlerinde, çocukluk yıllarının geçtiği Çamçeşme Mahallesi’ne muhtar adayı olarak yola çıkan Eczacı Teknisyeni Hasan Yalvaç, komşularının desteğini bekliyor. Yaklaşık 20 yıldır Çamçeşme Eczanesi’nde çalışan Muhtar Adayı Yalvaç, kimseyi ötekileştirmeden görevini sürdüreceğini taahüüt ediyor.

Çamçeşme Mahallesi’nde okuyan, büyüyen, meslek edinen Muhtar Adayı Hasan Yalvaç, sevenlerinin desteğiyle yola çıktı.

2024 yerel seçimlerine Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı olarak hazırlanan Eczacı Teknisyeni Hasan Yalvaç, esnafın ve vatandaşların dertlerini dinliyor.

Etkili ve yetkili bir anlayışla görevini sürdüreceğini dile getiren Muhtar Adayı Yalvaç, Çamçeşme Mahallesi’nin Pendik ilçesinin diğer mahallelerine göre âdeta parlayan bir yıldız olacağını vurguluyor.

Ecz. Tek. Hasan Yalvaç kimdir?

1982 Siirt – Kurtalan doğumlu, evli ve
3 çocuk babasıdır. 1994 yılından bu yana Çamçeşme Mahallesi’nde ikamet etmektedir. Eğitim hayatı Çamçeşme İlköğretim Okulu, Alparslan Lisesi şeklinde devam etmiştir. Askerlik vazifesini üstün hizmet belgesi alarak tamamlamıştır.
Çamçeşme Eczanesi isimli işletmede yaklaşık 20 yıldır eczacı teknisyeni olarak çalışmaktadır. 2024 Mart seçimlerinde Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı olmuştur.

Çamçeşme Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Yalvaç