İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan Partisinin İstişare Toplantısına Katıldı

2024 yerel seçimlerine az bir süre kala, İYİ Parti İstanbul il teşkilatına mensup partililer, istişare toplantısı için bir araya geldi. İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan’ın da katıldığı toplantıda teşkilat çalışmaları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

İYİ Partililer, İstanbul il başkanlığının düzenlediği istişare toplantısında bir araya geldi. İYİ Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu’nun da katılım sağladığı toplantıda, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Coşkun Yıldırım; “Milletimize layık olabilmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Toplantıya ilişkin sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan İYİ Parti Pendik İlçe Başkanı Süleyman Turan şu ifadeleri kullandı:
“İl Başkanımız Coşkun Yıldırım ve İstanbul Teşkilatları olarak, Teşkilat Başkanımız, İstanbul Milletvekilimiz Buğra Kavuncu ile bir araya gelerek, istişare toplantısı gerçekleştirdik. 2024 Yerel Seçimlerine hazırlık ve Teşkilat çalışmalarımız üzerinde, fikirlerimizi paylaşarak, hedeflerimizi ortaya koyduk. İYİ Parti olarak, “halkımıza hizmet” ana hedefi ile yeni bir yol sunmak, önceliklerimizden bir olacaktır.”