İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan Mahalleleri Karış Karış Geziyor

İlçe başkanı olarak geçirdiği 5 yıl boyunca Pendik ilçesinin 36 mahallesini tek tek dolaşan Süleyman Turan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından Pendik Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildikten sonra da bu mahalleleri ziyaret etmeye devam ediyor. Esnafı, sivil toplum kuruluşlarını ve vatandaşları ziyaret edip sorunlarını dinleyen Turan, çözüm önerilerini de not ediyor. Son olarak Çınardere ve Fevzi Çakmak mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Turan, Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği’ni de ziyaret etti.


İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Çınardere Mahallesi’ndeki ziyaretlerine ilişkin şunları söyledi:
“Çınardere Mahallemizde, 5 yıldır uygulanamayan imar sorunu, buna bağlı olarak, evlerinde huzurlu bir şekilde oturamayan vatandaşlarımız ile bir araya gelerek, çözüm üzerinde, fikir alışverişinde bulunduk. Göreve gelir gelmez, ada bazında yapacağımız çalışma ile, mahallemizin emsal değeri üzerinde, ortak bir nokta bularak, hem Büyükşehir Belediyemiz nezdinde, hem de ilçe Belediyesi olarak, kimse ile kavga etmeden, ranta yönelik zihinleri ortadan kaldırarak, mahallemizdeki sorunu, hızlı bir şekilde çözeceğiz. Katkı sunan tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim.”

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki ziyaretlerine ilişkin şunları söyledi:
“Fevzi Çakmak Mahallemizde, Cuma Namazından sonra, esnafımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, hayırlı işler dileyip, Türkiye gündemi ve adaylığım konularında sohbetlerine ortak olduk. Mahallelimiz, yıllardır ihmal edilen caddelerini, sokaklarını, artık yorgun düşen, yönetim ile çözemeyeceğinin farkında. Bunun için, çözümlerimizi ve çalışma irademizi, ihmal edilen mahallilerimize tek tek, cadde ve sokaklarımızı gezip, anlatacağız. Pendik’te İYİ Belediyeciliğe #AzKaldı

İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği ziyareti sonrası şu açıklamayı yaptı:
“Anadolu Yakası Bosna Sancak Derneği’mizi ziyaret ederek, kıymetli başkanımız @Erden2Erdoan ve dernek yöneticilerimiz ile bir araya geldik. Hem mahallemizin sorunlarını, hemde yerel seçime yönelik çalışmalarımız üzerine çok faydalı bir sohbet gerçekleştirdik. Misafirperverliği için derneğimize ve Erdoğan Başkanıma teşekkür ederim.”

Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan’ın, önümüzdeki günlerde de diğer mahallerde yaşayan vatandaşları ziyaret edeceği öğrenildi.