İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan Demokratlar Platformu Başkanı Harun Hınız ile Buluştu

2024 yerel seçimlerine iddialı bir şekilde hazırlanan İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı ve İlçe Başkanı Süleyman Turan; Demokratlar Platformu Başkanı, DYP Eski Pendik İlçe Başkanı, Demokrat Parti Eski İstanbul Teşkilat Başkanı Harun Hınız ile bir araya geldi.

Seçim öncesi ilçenin pek çok ileri gelen ismini ziyaret eden İYİ Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Turan, siyasi tecrübesi yüksek isimlerle de bir araya geliyor. Son olarak Demokratlar Platformu Başkanı, DYP Eski Pendik İlçe Başkanı, Demokrat Parti Eski İstanbul Teşkilat Başkanı Harun Hınız ile bir araya gelen Turan, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda buluşmaya ilişkin şunları söyledi:

Demokratlar Platformu Başkanı, DYP eski Pendik İlçe Başkanı, Demokrat Parti eski İstanbul Teşkilat Başkanı, kıymetli abimiz Harun Hınız ile bir araya gelip, Pendik’imizi konuştuk.
Yerel seçimlere yönelik adaylığım ve çalışmalarımız üzerinde fikirlerimizi ve düşüncelerimizi konuşup, kendi düşüncelerini ve siyasi tecrübelerini not ettik
Yıllardır ihmal edilen, ilçemizin önemli değerleri bir araya gelerek, ortak yöneteceğimiz belediye modeli üzerinde, çalışmak en büyük arzumuz.
Siyasi tecrübesi bize katkı sağlayacak, Harun Başkanım ile, bir çok ortak görüşümüzü konuşmak, bunlar üzerinde çalışmak, “daha iyisi için ne yapabiliriz”, düşüncemizi hayata geçireceğiz bir modeldir.
Kıymetli düşünceleri ve siyasi aktarımları için, Harun Başkanıma teşekkür ederim.

Buluşma hatıra fotoğraflarının çektirilmesinin ardından sona erdi.