AK Parti Pendik Belediye Başkan A.Adayı Ramazan Öztürk Müracaatını Yaptı

AK Parti Pendik Belediye Başkan Aday Adayı olan Avukat Ramazan Öztürk, ilçe başkanlığında müracaatını yaptı. Öztürk’ü sevenleri yalnız bırakmadı.

Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru formunu AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya’ya teslim eden Öztürk şunları söyledi:
“Daha önce Pendik Belediyesinde başkan yardımcısı olarak görev yaptım. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman iç içe oldum. 2019 yerel seçimlerinde de Belediye Başkan Aday Adayı olmuş ve projelerimi kamuoyuna sunmuştum.
Ahmet Cin bey aday olarak açıklanmış ve bu projelerimi kendisiyle de paylaşmıştım. Bu projelerinin ne kadarı yapıldı, ne kadarı yapılmadı, tabii bunun takdirini vatandaşlarımız yapacak.

Pendik’te Belediye Meclis Üyeliği yapmış, Pendik Belediye Başkan Yardımcılığı yapmış, sivil toplumla alakalı önemli çalışmaları olan bir kardeşiniz olarak Pendik Belediye Başkan Aday Adayı sıfatıyla karşınızdayım.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan takdir eder ve uygun görürse, Mart 2024 seçimlerinde Pendik’te AK Parti’mizin ismini büyük bir zaferle sandıklardan duyuracağız. İnşallah hem Pendik’te hem de İstanbul Büyükşehir Belediyesinde AK belediyeciliği göstereceğiz.

Bugün buraya gelip desteklerinizi ilettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Aday adayı olan diğer arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. Kıymetli basın mensuplarımız için de projelerimiz var. Onlara da saygılarımı sunuyorum.”


Konuşmaların akabinde, adaylık başvuru formuyla çekilen fotoğrafın ardından, AK Parti Pendik İlçe Binası önünde toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Kamera: Sedat Savaş/Aziz Sarı
Video Kurgu: Samet Övüç