Son Dakika

Gazi ve Şehit Ailelerinden “EBA İçin Tablet Dayanışması”na Destek

Ekim 13th, 2020 | by Pendikli TV Yazar
Gazi ve Şehit Ailelerinden “EBA İçin Tablet Dayanışması”na Destek
PENDİK GÜNDEM
0
Abone Ol

“EBA İçin Tablet Dayanışması”na bir destek de Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nden geldi. Derneğin Anadolu Yakası Başkanı Gazi Oktay Kaya’yı ağırlayan Başkan Ahmet Cin: “Anlamı büyük bir yardım. Gazi ve şehit yakınlarımızı hassasiyetlerinden ötürü tebrik ediyorum.” dedi.

Pendik Belediyesinin başlattığı “EBA İçin Tablet Dayanışması”na bir destek de Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şubesi’nden geldi. Dernek üyeleri kendi aralarında topladıkları paralarla kampanyaya bağışta bulundu. Dernek Başkanı Gazi Oktay Kaya’yı makamında ağırlayan Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Anlamı büyük bir yardım. Gazi ve şehit yakınlarımızı hassasiyetlerinden ötürü tebrik ediyorum.” diyerek teşekkür belgesi takdim etti. Konuşmasında “Pendik’te tabletsiz çocuk kalmasın istiyoruz.” diyen Başkan Ahmet Cin, tablet ihtiyacı olan çocukları tespit ettiklerini, yakın zamanda tabletlerin dağıtımına başlayacaklarını vurguladı.

“Alan el değil, veren el olmak istiyoruz”

İmkanlar dahilinde sosyal projelere destek olmaya devam edeceklerini belirten Dernek Başkanı Gazi Oktay Kaya: “Tablet kampanyası için çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik ve belediyemiz önderliğinde destek olduk. Biz çocuklarımıza, yeni nesile sadece vatanımızı savunarak destek olmak istemiyoruz. Onlar için alan el değil, veren el olmak istiyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

error: Bu metni kopyalama yetkiniz yok! Haberi Pendikli TV\'den izin alarak sitenizde paylaşabilirsiniz.