Fahrettin Karakurt Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Yöneticisi Oldu

Yeniden Refah Partisi Pendik Kurucu İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt, yerel seçimlerin ardından İstanbul il yönetim kurulunda görevlendirildi. Karakurt, 31 Mart seçimlerinde Yeniden Refah Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı olmuştu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Pendik’teki oy oranını koruyan Yeniden Refah Partisi, kurucu ilçe başkanı Fahrettin Karakurt’u İstanbul il yönetiminde görevlendirdi. Karakurt, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi oldu.

Fahrettin Karakurt

Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Kurucu ilçe başkanımız, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Yerel Seçimlerindeki Belediye Başkan Adayımız Sn. Fahtettin Karakurt, Sn. Genel Başkanımız Fatih Erbakan’ın tensipleri, Bölge Başkanı Sn. Erhan Erdoğan’ın, İl Sorumlusu Sn. Mehmet Altınöz’ün ve Sn. İl Başkanı Nuri Özata’nın olurları ve görevlendirmeleri ile Payitaht’ımız olan İstanbul’umuzda İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak yetkilendilirmiş ve görevlendirilmiştir. Pendik İlçe Başkanlığını İlçe Başkan Vekili Fatih Yavaş yürütecektir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Fatih Yavaş