Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı Değişti

Yaklaşık 4 senedir Alperen Ocakları Pendik İlçe Başkanı olarak görev yapan Emre Satılmış, görevini Kaan Epsileli’ye devretti.

Görev değişimine ilişkin Emre Satılmış şu açıklamayı yaptı:

VEDA değil VEFA
Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanımız Sn. Hasan BALCI’nın tensipleri ile yaklaşık 4 senedir devam ettiğimiz Pendik Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı görevimi, İlçe Başkan Yardımcımız, değerli kardeşim Kaan EPSİLELİ’ye devretmiş bulunmaktayım. Hayırlı olsun. Yüce Allah mahcup etmesin.

Şehit Liderimiz Muhsin YAZICOĞLU’nun “Önümüzde iki seçenek var: Ya ibret almayanlar gibi tarihin tekerrürüne seyirci kalacağız ya da bu ezberi bozacağız. Bizler ikinci yolu seçiyoruz.” sözünü şiar edinerek devam etmeye gayret ettiğimiz Pendik Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı, hayatımızın her safhasında şeref nişanesi olarak taşıyacağımız bir vazifedir.

Vazifemiz boyunca uyguladığımız her bir faaliyetin özünü, necip Türk Milletimize fayda sağlayacak alanlarda elimizi ve gönlümüzü taşın altına koyarak hareket etme sorumluluğumuz oluşturmuştur. Hz. Allah’ın izniyle hayatımız boyunca bu çizgide ilerlememizi sürdüreceğiz.

Görev süremiz boyunca omuz omuza, diz dize Milletimizin menfaatine yönelik birlikte yol yürüdüğüm kıymetli Ocak yöneticilerimize, İl ve İlçeler bazındaki tüm Başkanlarımıza, Dava Arkadaşlarımıza ve bizleri bağrına basarak her ortamda en güzel şekilde ağırlayan necip Türk Milletimize şükranlarımı sunarım.

Tüm Dava Arkadaşlarım, Pendikli ve İstanbullu hemşehrilerim bilsinler ki:
“Tohum saç, bitmezse toprak utansın! / Hedefe varmayan mızrak utansın!
Hey gidi Küheylan, koşmana bak sen! / Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!” düsturuyla Milletimize ve Devletimize hizmet etmeye, “gariban Anadolu insanı” diye tarif edilen eli nasırlı Anadolu insanımızın dertlerini sözde değil özde temsil ederek her platformda dile getirmeye devam edeceğiz.

7 comments

  1. Emre Başkan gayretine şahidiz. Sancağı başarı ile şereflice taşıdın. Kaan Başkana başarılar

  2. EMRE REİS GARİBAN BABASI KARDEŞİM YOLUN AÇIK OLSUN

  3. Emre Abi askıda pide, kumanya gibi dağıtımları yaparken gizliliği koruduğunuz için anne, baba ve kardeşlerim için size teşekkür ederim. Sözleştiğimiz gibi vatana, millete, herkese faydalı iyi bir doktor ve vatandaş olacağım.

  4. sevdirdin kendini Gariban Babası Emre Başkan. Yolun açık olsun

  5. Emre Reis bugünkü liseye geçiş sınavı için buradaki çocuklar gönderdiğiniz kitaplar ile çalıştılar. sağol. varol. yolun açık olsun. dualar seninle.

  6. Emeklerine sağlık kardeşim. Yolun açık olsun. Bilim – ilim çizgisinde ilerlemeye devam edeceğini biliyorum.