Ev Taşıma İşinde Sembol Oldular

Sembol Evden Eve Nakliyat Firması, 2004’ten beri Pendik’te hizmet veriyor.

Kendi web sitelerinde verdikleri bilgiler ise şöyle;


MİSYONUMUZ

SEMBOL NAKLİYAT adıyla ilk kez 2004’te İstanbul Pendik’te hizmet vermeye başladık. Ağırlık olarak ev ve ofis taşımacılığı üzerinde yoğunlaştık. Yenilikçi ve modern taşımacılık tekniklerimizle kısa süre de şahsi ve kurumsal müşterilerimizi memnun etmeyi bildik güven sağladık. SEMBOL NAKLİYAT olarak müşterimize kaliteli hizmet sunmayı ana hedef seçtik. Müşteri beklentilerine hoşnutsuzluklarına kulak verimesine taahhütlerin en hızlı şekilde yerine getirilmesine ve müşteri sorunlarına anında çözüm üretimesi gerekliliğini ilke edindik. Ev taşımacılığının işleyişi ise telefonla ulaşarak veya bizi ofisimiz de ziyaret ettiğiiniz de eğer dilerseniz ücretiz expertiz hizmetimizden yararlanabiirsiniz. Taşıma günü gediğinde uzman ekibimiz tarafından tüm eşyalarınız özen ve titizlikle ambalajlandıktan sonra düzgünce araca yerleştirilecektir. Boşaltma adresine geldindiğinde demonte edilmiş mobilyalarınız ve eşyalarınızın tamamı istediğiniz gibi monte edilip yerlerine kurulacaktır.

VİZYONUMUZ

Firmamiz, günümüze kadar müsteri odakli çalismayi prensip olarak edinimsemistir. Kaliteli hizmetin, ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacagi inanciyla çağa uygun yapilanmasını sürdürmektedir. Bu bağlamda modern knolojik altyapiya, güçlü insan kaynagina ve yüksek hizmet kalitesine sürekli yatirim yapmaktadir.

Zamaninda ve güvenilir hizmet, Müsteri odakli çalisma, ilerici vizyon .Uluslararasi kalite standartlarindan taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayisi, ilkeli ve tutarli olmak,Çevreye, bireye ve insan haklarina saygi ilkeleri bizim için “olmazsa olmaz” değerlerin basinda gelir ve şirketimizin misyonunu oluşturur.İlkelerimize bagli kalarak, müsterilerimizin beklentileri doğrultusunda hizmetler sunmak; sektörümüzdeki en önemli sorunlardan olan etkin, doğru ve hızlı bilgi akışını sağlamak verdigimiz hizmetlerin temel taşlaridir.

SEMBOL NAKLiYAT Size her zaman verdi?i hizmetin daha iyisini sunmak için devamli çalışıyor. Sizi bu rekabet ortamında öne geçirecek en kaliteli hizmete ulaşmak için, bu güçlü desteğe ve işbirliğine güvenebilirsiniz. Sizi yarınlara taşımak için SEMBOL NAKLİYAT….