Engelli Meclis Üyesi A. Adayı Ümit Kaplan Resmi Başvuruyu Yaptı – Engel Yok Dedi

Pendikli Ümit Kaplan Pendik Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı İçin Resmi Müracaatı Yaptı

AK Parti Pendik İlçe Binası’nda İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Şaduman Şeker başvuru dosyasını Ümit Kaplan’dan teslim aldı.

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde yaptığı başvuruda Ümit Kaplan: “Bugün AK Parti’mizden Pendik Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Teşkilatımızın takdiri ile eğer bu göreve layık görülürsem, Pendik Belediyesi’nde engelli bir vatandaş olarak elimden gelen tüm çabayı, vatandaşlarımızın selameti için kullanacağım. Biz, AK Parti’nin adının geçtiği her platformda elimizi taşın altına koymak için yola çıktık. Hak dava da biz de varız, biz de milletimizin selameti için buradayız.” ifadelerine yer verdi.

Ayrıca daha önce 3 dönem milletvekilliği aday adayı olan Pendik’in sevilen isimlerinden Ümit Kaplan, Şen Şakrak Organizasyon Firması’nın da sahibidir.

 

 

1967 Amasya Taşova Destek Köyü doğumlu olan Ümit Kaplan, Pendik Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylığını Pendikli TV aracılığıyla açıklamıştı.

Detaylar;

Ümit Kaplan Pendik Belediyesi Meclis Üyesi A. Adaylığını Açıkladı

Lise eğitimini 1986 yılında Kırşehir Mucur Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamlayan Kaplan, ardından Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde eğitim aldı. 1989 yılında Gelir İdaresi Başkanlığı’nda göreve başlayan Meclis Üyesi Aday Adayı Ümit Kaplan, evli ve Batuhan ile Kardelen isimli iki çocuğa sahiptir.

Pendikli TV
Pendikli’nin Medya Kanalı