Dr. Fatih Erbakan Pendik’ten Seslendi: “Kendi Cumhurbaşkanı Adayımızla Seçime Gireceğiz”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan Pendik’te büyük bir coşkuyla karşılandı. 81 ilde pek çok ziyaret gerçekleştiren Erbakan, Pendikli TV’ye yaptığı açıklamada, “Seçime kendi cumhurbaşkanı adayımızla gireceğiz” dedi. Pendikli esnafı da ziyaret eden Erbakan, gösterilen teveccühe teşekkür etti.

2 Temmuz 2022 Cumartesi günü Pendik’te vatandaşlarla bir araya gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan; “Geçtiğimiz ay Yargıtay’ın açıklamış olduğu rakamlara göre Yeniden Refah Parti’miz Türkiye’de en fazla üye kaydeden parti oldu, şampiyon oldu” dedi.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Pendik’te bir dizi ziyarette bulundu. Öğle namazını Pendik Çarşı Camii’nde kılan Erbakan, namazı kıldıktan sonra Şelale Park Meydanı’nda bulunan parti standını ziyaret etti.
Namaz çıkışı Erbakan’ı heyecanlı partililer sevgiyle karşıladı.

Diğer siyasi partilerin standları da ziyaret edildi
Dr. Fatih Erbakan, meydanda bulunan AK Parti, MHP ve Saadet Partisi standlarını da ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bir süre sohbet etti.
Ardından Şelale Park Meydanı’nda vatandaşlara seslenen Erbakan, “81 il teşkilatı, 920’den fazla ilçe teşkilatı, 250 bin’i aşan resmi Yargıtay sayfasında görülen üyesi, 50 bin’e yakın sandık baş müşahiti, hanım ve gençlik teşkilatları, pek çok ilimizde mahalle ve köy teşkilatlarımızla Türkiye’yi kuşattık ve seçimlere en hazır, en güçlü parti olarak şuanda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Geçtiğimiz ay Yargıtay’ın açıklamış olduğu rakamlara göre Yeniden Refah Parti’miz Türkiye’de en fazla üye kaydeden parti oldu, şampiyon oldu. Geçen ay 15 bin’e yakın bir üye kaydıyla Türkiye’de 1. parti olduk. Bu ay daha 20 gün dolmadan sadece gençlik kollarımız 10 bin 100 üye yaptı, sadece hanım kollarımız 12 bin 700 üye yaptılar. Yeniden Refah Parti’miz Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi olmuştur, hayırlı ve mübarek olsun. Erbakan Hocamızın da dediği gibi iman ile bu başarıyı elde ettik” dedi.

Esnaf sıkıntılarını anlattı
Pendik Gazipaşa Caddesi ve Değerli Sokak’taki esnafı da ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a, partinin İstanbul İl Başkanı Hüseyin Terzi ve partinin Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt eşlik etti.
Esnafın dertlerini dinleyen ve notlar aldırtan Erbakan, sorunların çözümü için konuların takipçisi olacaklarını ifade etti.

Samet Övüç – Pendikli TV