Davut Güloğlu Pendik’teydi

Yeniden Refah Partisi İstanbul Milletvekili Adayı Davut Güloğlu, Pendik’te stant ziyareti gerçekleştirdi. Güloğlu ile birlikte parti genel başkan yardımcıları Vefa Aktuz, Hasan Basri Yiğit, Osman Ayaz da stant ve esnaf ziyareti gerçekleştiren isimler oldular.

İlçe Başkanlığını Fahrettin Karakurt’un yaptığı Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarından şu paylaşım yapıldı:

“İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adaylarımız Pendik’te esnaf ziyaretinde bulundu.
Genel Başkan Yardımcımız Davut Güloğlu, Vefa Aktuz, Hasan Basri Yiğit, Osman Ayaz Pendik İlçe Teşkilatımız ile esnafımızı ziyaret ettik.”

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Yeniden Refah Partili isimler, burada siyasi gündeme ilişkin de sohbet gerçekleştirdiler.

MHP Pendik İlçe Başkanlığının sosyal medya hesaplarından ziyarete ilişkin şu açıklama yapıldı:

“Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları, aynı zaman da Milletvekili Adayları Davut Güloğlu, Suat Pamukçu, Erhan Erdoğan, Serhat Fındık, Hasan Basri Yiğit Esenler Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret ederek ilçe başkanımız Yalçın Çolak ile bir araya geldiler.”

Esnaf ziyareti de gerçekleştiren Davut Güloğlu, son olarak Pendik’te bulunan Çakıroğlu Eğitim ve Kültür Derneği’ni ziyaret etti.