Bartınlılar Rıdvan Maden İçin Pendik’te Buluşuyor

Bİstanbul ve çevresinde yaşayan Bartınlılar’ı bir araya getirmek için “Bartınlılar Buluşuyor” adıyla düzenlenecek olan geceye birçok köy derneği üyeleriyle katılım sağlayıp destek verecek.

Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan gecede, Bartın şivesiyle stand-up show gösterisi ve yöresel müzik grubunun konseri de yer alacak. Ayrıca program için Bartınlılar’ın yoğun yaşadığı bölgelerden de servislerle ulaşım imkanı sağlanacak. 

Bartınlılar’ın yoğunlukta yaşadığı İstanbul Pendik’te düzenlenecek geceye BARFED, ULUSLULARDER, DRAHNADER, ULUKAYADER,DÜZKÖYDER, Dereli, Dereli Kanburoğlu ve Hasanören Köyleri ile Bartın’ın köy ve dernekleri de üyeleriyle katılım sağlayacak.

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet CİN’in de katılacağı hemşehri buluşmasına yine AK Parti’den Pendik Belediye Meclis Üyesi Adayı gösterilen Bartınlı İş Adamı Rıdvan Maden’e de Bartınlılar desteklerini gösterecek. Bartınlılar’ın kaynaşması ve Rıdvan Maden’e destek için düzenlenmekte olan geceye tüm Bartınlı vatandaşlarımız davet ediliyor.

Rıdvan Maden kimdir?

1966 yılında Bartın’ın Ulus ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise eğimini Ulus İlçesi’nde tamamladı. 1988 yılında İstanbul, Pendik İlçesine geldi.

5 yıl otomotiv parça firmasında kalite kontrol departmanında çalıştı. 1993 yılında Bereket Mobilya adıyla mobilya ve beyaz eşya perakende sektöründe kendi firmasını kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.

2001 ylında AK Parti Kurucu Mahalle Başkanlığı, sonrasında İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu. 2009 yılından bu güne ULUSLULARDER Bartın ili Uluslular Derneği Başkanlığını yürütmektedir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır. Pendik Dumlupınar (Taşlıbayır) Mahallesinde ikamet etmektedir.

Rıdvan Maden

Program Akışı

Etkinliğin program akışı ise şu şekilde olacak;
Bartın tanıtım filmi,
protokol takdimi,
protokol konuşmaları,
Bartın şivesi stand-up show,
yöresel müzik grubu konseri (İstanbul Grup Çilek Orkestrası)

Pendik Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde 02 Mart 2019 Cumartesi akşamı düzenlenecek geceye Bartınlılar’ın yoğunlukta yaşadığı mahallelerden serviste kaldırılacak.

Servis Kalkış Noktaları:

1 – Ertuğrulgazi Mah. (Aydos Bartın Sokak ve Şahin Tepesi)

Araç Kalkış Saati: 18:00

2 – Velibaba Mah. Nokta Market Önü

Araç Kalkış Saati: 18:00

3 – Kavakpınar Mah. Köklü Kardeşler Fırını Önü

Araç Kalkış Saati: 18:00

4 – Dumlıpınar Mah. (Taşlıbayır Uluslularder Önü)

Araç Kalkış Saati: 18:00

5 – Dumlupınar Mah. Gözdağı Drahnader Önü

Araç Kalkış Saati: 18:00

6 – Kocaeli Gebze İlçesi Ulaştepe

Araç Kalkış Saati: 17:30

Servis hizmetinden yararlanmak için servis kalkış noktası sorumluları ve dernek başkanları ile irtibata geçebilir.