Anatoliam Güzellik Merkezi’nin Pendik’teki Yeni Şubesi Açıldı

Anatoliam Güzellik Merkezi’nin açılış töreni 6 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 13:00’da yapıldı. Ülke genelinde 21. şubesini açan Anatoliam Güzellik Merkezi, ilçemizdeki 2. şubesini açmış oldu.


Gazipaşa Caddesi’ne cepheli bir konumda açılan yeni şube, 23 Nisan Caddesi No:39’da bulunuyor. Açılış törenine; Marmara Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Başkanı Mustafa Acar, AK Parti Pendik Meclis üyeleri Atakan Yüce, İdris Bilici ve sivil toplum kuruluşları dernek başkanları katıldı.


Açılış sonrası konuşan İşletme Sahibi İzzettin Çil, sektöre 27 yıl önce girdiğini ifade ederek: “Her şey para kazanmak değil. Amacımız insanlara kaliteli hizmet sunmaktır. Bu anlamda son teknolojik ürünleri bu merkezimize getirdik. Yukarıda sizlere göstereceğim makineyi Türkiye’de bizden başka kullanan yok.” dedi.


İşletme Müdiresi Gülden Kartal ise 8 yıldır Pendik’te hizmet verdiklerini belirterek: “Alanında uzman personellerimiz ile Pendik’teki 2. şubemizle de burada olacağız. Hedefimiz daima mutlu müşterilerdir. Bizim rakiplerimizden farkımız kadromuz ve güvenilirliğimizdir.” şeklinde konuştu.


Hemşire, plastik cerrah ve usta öğreticilerden oluşan yaklaşık 15 personel ile hizmet verecek olan Anatoliam Güzellik Merkezi’nde; saç ekimi, lazer epilasyon, leke tedavisi, kırışıklık tedavisi, akne tedavisi, cilt bakımı, selülit tedavisi, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi hizmetler vatandaşlara sunuluyor.

İletişim: 0216 511 10 95 – 96

Adres: Batı mah. 23 Nisan Cd. No:39 Pendik/İST

facebook.com/anatoliam.estetik

İnstagram.com/anatoliam.estetik