Alpi Diş Hastaneleri’nden PENDEF Üyelerine %40 İndirim

Pendik Dernekler Federasyonu (PENDEF) geçtiğimiz Perşembe akşamı Divan İstanbul Asia Otel’de yemekli bir kaynaşma  toplantısı  gerçekleştirdi. Organizasyonun sponsorluğunu Alpi Diş Hastaneleri Kurucusu Murat Şahin üstlendi. Şahin, yaptığı açıklamada PENDEF üye derneklerine %40 indirim müjdesi verdi.

Pendikli basın mensuplarının da ilgi gösterdiği toplantıda konuşan PENDEF Başkanı Ziya Öncan; “Öncelikle bize ev sahipliği yapan Alpi Diş Hastaneleri Kurucusu Murat Şahin Beye teşekkür ederiz.
Birçok defa bizlere destek olarak, yanımızda durarak, aramıza katılarak kalbimizde özel bir yer oluşturan bu dostumuza tüm dernek üyelerimiz de müteşekkirdir.
PENDEF olarak Türkiye’nin 7 bölgesinden il derneklerini aynı çatı altında topladık. Üye sayımız her geçen gün artıyor. Birçok sosyal sorumluluk projesinin altına imza atarak birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Bugün de üye dernek yöneticilerimiz ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Faaliyetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Bu ülke için ne yapsak azdır.” dedi.

Konuşma için kürsüye davet edilen Murat Şahin ise; “Sivil toplum kuruluşlarımızın her biri bizim için çok önemli. PENDEF de birçok derneğin aynı çatı altında buluştuğu değerli bir federasyon. Alpi Diş Hastaneleri olarak biz her zaman sizlere hizmet vermekten onur duyarız.” dedi.

Murat Şahin konuşmasının sonunda, PENDEF üyelerine diş ile ilgili her türlü işlem için daha önce %25 olarak belirlenen özel iskontoyu, bu toplantı vesilesi ile %40’a çıkardıklarının müjdesini verdi.

Bu duyuru dernek yöneticileri tarafından da büyük memnuniyetle karşılandı.

Toplantı yemek ve tatlı ikramı, konuşmalar ve karşılıklı sohbetlerden sonra toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.