Alpi Diş Hastaneleri Sahibi Murat Şahin Çınardereli Komşularıyla İftarda Buluştu

Pendikliler’in yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, doğup büyüdüğü Çınardere Mahallesi’nde iftar organize etti. Komşularıyla iftarda bir araya gelen Şahin, vefanın en güzel örneğine imza attı.

İstanbul Anadolu Yakası’ndaki 4 şubesiyle hizmet veren Alpi Diş Hastaneleri‘nin Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, “Mahallem!” dediği Çınardere Mahallesi’nde komşularıyla iftar sofrasında hasret giderdi. İftar sofrasında üç bine yakın mahalleli oruç açtı.

Murat Şahin aslen Giresunlu olan, Çınardere’de doğup büyümüş bir isim…
Sağlık sektöründeki girişimleriyle tanınan Şahin, vefanın en güzel örneğini de Pendik Çınardere Mahallesi’nde göstermiş oldu. Her renkten insanın bir araya geldiği iftar sofrasında oruçlar açıldı, dualar edildi.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar organizasyonu, semazen gösterisi ile devam etti.
Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Vahap Doğan, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruşlarının temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve pek çok vatandaş iftar davetine katılım gösterdi.

Programın son kısmında Çınardere Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik, Murat Şahin’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin mahallelilere hitaben; “Ben Çınardereli olmakla gurur duyuyorum. Doğup büyüdüğüm yer burası. En yakın, en samimi dostlarımı edindiğim yer burası. Mahallemize doğal olarak özel bir ilgi ve alakam var. Ömrüm el verdiği sürece de mahalleme ve komşularıma desteğim sürecek. Hepinize katılımınız için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.