Pendik Belediyesi sahada çalışan personeli için maske üretmeye başladı. Belediye Başkanı Ahmet Cin “Personelimiz artık kendi ürettiğimiz ‘kullan-at’ tipi maskeleri kullanacak” dedi.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2020/04/img_20200406_1730381802066397.jpg)
Pendik Belediyesi tamamen kendi imkanlarıyla maske üretmeye başladı. Sahada, kapalı alanda çalışan tüm belediye personeli için üretilen maskeler Hüseyin Vassaf Bilgi Evi ve Spor Merkezi’nde imal ediliyor. Günde 3 bin maskenin üretildiği imalathaneyi ziyaret ederek üretim sürecini inceleyen Belediye Başkanı Ahmet Cin, “Personelimiz artık kendi ürettiğimiz ‘kullan-at’ tipi maskeleri kullanacak” dedi.