Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali kapsamında çeşitli ülkelerden gelen yetkili ve çocuklar Kaymakam İlhan Ünsal’ ı makamında ziyaret ettiler.
![](https://www.pendiklitv.com/wp-content/uploads/2019/04/23NisanCocukları-3-750x450.jpeg)
Pendik Belediyesi ve Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 14. Uluslararası Pendik Çocuk Festivali kapsamında çeşitli ülkelerden gelen yetkili ve çocuklar Kaymakam İlhan Ünsal’ ı makamında ziyaret ettiler.