Zafer Partisi Milletvekili Adayları Kemal Aktaş ile İlker İde Pendikli TV Ofisini Ziyaret Etti

Zafer Partisi İstanbul Milletvekili Adayları Kemal Aktaş ile İlker İde, geçtiğimiz günlerde Pendikli TV ofisini ziyaret ettiler. Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç ile 2023 genel seçimleri özelinde bir görüşme gerçekleştiren milletvekili adayları, Pendikli TV ekibine çalışmalarında başarılar dilediler.

Türkiye, yaklaşmakta olan 2023 genel seçimleri için gün sayıyor. Zafer Partisi teşkilatları da bu kapsamda ziyaretlerini sürdürüyor. Ümit Özdağ’ın genel başkanlığını yaptığı Zafer Partisi, Pendik’ten de önemli isimleri milletvekili adayı olarak gösterdi.

Zafer Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Kemal Aktaş ile İlker İde, ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Oğan’a güvendiklerini, parti olarak çalışmalarına devam ettiklerini ifade ettiler.

Zafer Partisi’nin yalnızca göçmen sorunu ile ilgili değil, eğitimden sağlığa, ekonomiden dış politikaya kadar daha pek çok konuda parti politikalarının hazır olduğunu ifade eden Zafer Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Kemal Aktaş, kapı kapı dolaşarak bu çalışmaları vatandaşlara aktardıklarını dile getirdi.

Türk milliyetçilerinin Zafer Partisi etrafında toplandığını vurgulayan Aktaş, TBMM’de Zafer Partisi’nin mutlaka temsil edilmesi gerektiğini söyledi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

Kemal Aktaş Özgeçmişi:

1981 Gömüşhane Kelkit doğumludur. İstanbul Pendik’te bulunan okullarda ilk, orta ve lise öğrenimini tamamlamıştır.
2004 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık – Mühendislik Fakültesi’nde İnşaat Mühendisliği Lisans bölümünü tamamladı.
2019 yılında Gebze teknik Üniversitesi’nde Deprem ve Yapı Mühendisliği alanında tezli yüksek lisans yaptı.
İş hayatına Pendik Belediyesi İmar Birimi’nde başladı. 2 yıl sonra ‘Yapı Tasarım ve Danışmanlık’ alanında hizmet veren Merra
Mühendislik isimli kendi şirketini kurdu.
2006-2008 yılları arasında Pendik Alperen Ocakları’nda başkanlık yaptı. 2009 yerel
seçimlerinde BBP’den Tuzla’da Encümen Adayı oldu. Zafer Partisi Pendik İlçe Başkanlığı’nda AR-GE ‘den sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. 2020 yılında kurulan Pendik
Gümüşhaneliler Derneği’nde Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.
İyi derecede İngilizce, orta derecede İtalyanca bilmektedir.
Evli ve 1 kız çocuğu babasıdır.

Kemal Aktaş

İlker İde Özgeçmişi:

2 Mayıs 2001 İstanbul doğumludur. 2015 yılında 50. Yıl İlköğretim Okulundan, 2020 yılında ise Asım Kibar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Piri Reis Üniversitesi’nin İngilizce hazırlık programında bir sene eğitim almıştır. Ardından, Gedik Üniversitesi Mekatronik Bölümü’nde okumaya hak kazanmıştır ve şuan birinci sınıf öğrencisidir.

Lise dönemimde Fenerbahçe SK’de oynamıştır. 2015’ten beri siyasetle ilgilenmektedir. Sanayi ve yerli üretim üzerine projeler geliştirmektedir. “Anadolu Kaplanı” isimli bir projenin sahibidir.