Yeniden Refah Partisi’nin Pendik SKM Başkanı Belli Oldu

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılması kesinleşen genel seçimler için Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanlığı, seçim koordinasyon merkezinin (SKM) çalışmalarını tamamladı. Pendik SKM Başkanı olarak Fatih Yavaş, başkan yardımcılığı için İlyas Koçak göreve getirildi.

Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt’un imzasıyla göreve getirilen Fatih Yavaş, yardımcısı İlyas Koçak ile birlikte partisinin Pendik’teki seçim çalışmalarını koordine edecek.

Fatih Yavaş Kimdir?
23 Aralık 1976 İstanbul doğumludur. 45 yıldır Pendik ilçesi Güzelyalı Mahallesi’nde ikamet etmektedir.
Aslen Sakarya Geyveli’dir.
İlk, orta ve lise eğitimini Pendik ilçesinde tamamlamıştır.
Ön lisans İşletme Fakültesi mezunudur. Hâla, Erciyes Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde eğitim hayatına devam etmektedir.
25 yıla yakın futbol oynamıştır. Kimya sektöründe faaliyet gösteren bir şirketde işletme sahibidir.
Yeniden Refah Partisi Pendik ilçe teşkilatı kurucular kurulu üyesi ve Siyasi İşler Birim Başkanı olarak ilçe başkanına vekalet etmektedir.

İlyas Koçak Kimdir?
1988 İstanbul doğumludur. Aslen Yozgat iline kayıtlıdır.
Kırıkkale Üniversitesi Kimya Bölümü mezunudur.
Eğitim hayatı boyunca Anadolu Gençlik Derneği’nde aktif görevlerde bulunmuştur. Erbakan Vakfı’nda ilçe başkan yardımcılığı yapmıştır.
Yeniden Refah Partisi Pendik kurucular kurulu üyesidir. Pendik teşkilatında gençlik kolları başkanı olarak görev almıştır. An itibarıyla teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcılığı görevini yürütmektedir.
Evli ve 2 çocuk babasıdır.