Yeniden Refah Partisi’nden Pendikli TV’ye Ziyaret…

2023 Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimi’ne 61 gün kala, Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt ve beraberindeki heyet, Pendikli TV ofisini ziyaret etti. 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimin önemine vurgu yapan Karakurt, basın kuruluşlarıyla yakın temasta olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Pendik’te çalmadıkları kapı, ziyaret etmedikleri esnaf kalmayana kadar dinlenmeyeceklerini vurgulayan Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt, 2023 Genel Seçimleri için de net konuştu.
Partisinin genel başkanı Fatih Erbakan’ın alacağı her karara uyacaklarını ve bu doğrultuda, milli görüş anlayışıyla yollarına devam edeceklerini söyleyen Karakurt, Pendikliler’e de Yeniden Refah Partisi’ne gösterdikleri teveccüh için teşekkür etti.

(Soldan Sağa) Fatih Yavaş, A.Salih Baltacı, Fahrettin Karakurt, Samet Övüç, Osman Ayaz

Pendikli TV ofisindeki nezaket ziyaretine Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt’un yanı sıra partinin ilçe yönetim kurulu üyeleri A. Salih Baltacı, Fatih Yavaş ve Osman Ayaz da katılım sağladı.

Ziyaret için parti heyetine teşekkür eden Pendikli TV Genel Yayın Yönetmeni Samet Övüç, basın ile ilişkilerde diğer siyasi parti temsilcilerine örnek teşkil ettiği için de Fahrettin Karakurt’u tebrik etti.

Fahrettin Karakurt (Solda), Samet Övüç (Sağda)

One comment

  1. Bizlerde nazik ev sahipliğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz
    F.YAVAS