Yeniden Refah Partisi Pendik Teşkilatından HÜDA-PAR Ziyareti…

Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Teşkilatı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt ve yönetimi esnaf, vatandaş ve ev ziyaretlerinin yanı sıra, diğer siyasi parti temsilcilerini de ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Son olarak HÜDA-PAR Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret eden Yeniden Refah Partili isimler, 14 Mayıs seçimleri özelinde bir görüşme gerçekleştirdiler.

Yeniden Refah Partisi Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Adayı Suat Pamukçu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cemil Çolak, Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt, Yeniden Refah Partisi İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı İsmail Ahmet Polat ve partili yöneticiler HÜDA-PAR Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Ziyarete ilişkin memnuniyetini dile getiren HÜDA-PAR Pendik İlçe Başkanı Erdal Almalı, 14 Mayıs seçimlerinin hayırlı olmasını temenni etti. Yeniden Refah Partisi Pendik İlçe Başkanı Fahrettin Karakurt ise misafirperverlikleri için HÜDA-PAR yöneticilerine teşekkür etti.