Yeniden Pendik Belediye Başkanı Seçilen Ahmet Cin Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden seçilen Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin mazbatasını alarak göreve başladı. Belediye Başkanı Ahmet Cin seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek “Pendik’te 750 bin insanın tamamının belediye başkanı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Pendik, önümüzdeki dönemde de İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam edecek.” dedi.

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Törene AK Parti Pendik İlçe Başkanı Özer Sarıkaya ve Pendik teşkilat mensupları, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Serdar, MHP Pendik İlçe Başkanı Kerim Kaya ile Pendik Belediyesi meclis üyeleri ve çok sayıda Pendikli katıldı.

“750 bin insanın tamamının belediye başkanı olarak çalışacağız”

Törende konuşan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, seçim sürecinde kendisine destek veren herkese teşekkür ederek “Yeni bir döneme başlayacağız. Önümüzde 5 yıl var. Yine vaatlerimizi, projelerimizi gerçekleştirmeye çalışacağız. Pendik’te 750 bin insanın tamamının belediye başkanı olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Yerel yönetim olarak bu 5 yılda örnek bir belediye olmanın bilinciyle hareket edeceğiz. Projelerimizle ilgili çalışmaları bitirdik. Pendik önümüzdeki dönemde de İstanbul’un parlayan yıldızı olmaya devam edecek.” dedi.