Tarık Balyalı Vatandaşlarla İftar Sofrasında Buluşuyor

Ramazan ayının gelmesi dolayısıyla vatandaşlarla iftar sofrasında buluşmaya başlayan CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Süleyman Tarık Balyalı, teravih namazının ardından vatandaşlarla çay ocağında sohbet etmeyi de ihmal etmiyor.

Seçime sayılı günler kala projelerini anlatmak ve vatandaşların sıkıntılarını dinlemek için çalışmalarını sürdüren Tarık Balyalı, Ramazan ayı dolayısıyla vatandaşlarla iftar davetlerinde de bir araya geliyor.

Kastamonuluların davetine katıldı.
Pendik’te lokali bulunan Kastamonu Araç Muratlı Köyü Derneği’nde iftar sofrasına oturan Balyalı, burada vatandaşların isteklerini not aldı ve projelerini anlattı.

Orta Mahalle’de teravih ve ardından çay sohbeti…
Pendiklilerin “Taşlıbayır” olarak bildiği bölgede vatandaşları ziyaret eden Balyalı, teravih namazının ardından, çay ocağında Orta Mahalle sakinleriyle sohbet etti. Kentsel dönüşüm ve çevre düzenlemeleri hakkında görüşlerini dile getirdi.

Özel Bölge Hastanesi’nin iftar davetine katıldı.
14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla hem sağlıkçıların gününü tebrik eden hem de bu vesileyle onlarla birlikte Özel Bölge Hastanesi’nde iftar sofrasına oturan Tarık Balyalı’ya hayat arkadaşı Evrim Balyalı’da eşlik etti.

Koçsiad’ın iftar davetine katıldı.
Kurtköy Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin düzenlediği iftar organizasyonuna da katılan CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı, burada hem iş insanlarıyla buluştu hem de bu vesileyle davete katılan diğer belediye başkan adaylarıyla sohbet etme imkanı buldu.

Kurtköy’de teravih sonrası bol muhabbet…
Mahallenin ensafını ziyaret eden Tarık Balyalı, çay ocağında genlerle çay içti. Bölge hakkında görüşlerini ifade eden Balyalı, Kurtköy Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlardan destek talep etti.

CHP Pendik Belediye Başkan Adayı Tarık Balyalı’nın Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programlarına devam edeceği öğrenildi.